Ugrás a tartalomra

EHS specialista - Környe (Referenciaszám: HM-2063)

Feladatok:

  • Környezetvédelmi és munkabiztonsági folyamatok, szabályok létrehozása, bevezetése és végrehajtása
  • Az ADR folyamatok törvény szerinti működésének koordinálása
  • A dolgozók EHS-sel kapcsolatos oktatása
  • A gyár rendszeres vizsgálata és auditálása, képviselete a hatóságok felé
  • Az esetleges balesetek kivizsgálása és riportálása
  • Részvétel az ISO standerdek bevezetésében

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott fellépés, önálló döntéshozatali képesség
  • Jó kommunikációs készség, proaktív hozzáállás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Stabil vállalati háttér, szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Tatabánya - Környe

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik tatabányai partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-2063-as referenciaszámot!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Környe, 2851 Magyarország
Tatabánya, 2800 Magyarország
Komárom-Esztergom
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 28.02.2020

Állás megosztása