www.cvonline.hu

EHS Specialist / EHS Specialista

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2015.10.28.
Hirdetés azonosító: 906580
lejárt

Flex állások

A Flextronics, amerikai multinacionális vállalat, elektronikai termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik világszerte. Ügyfeleink vezető elektronikai, távközlési, informatikai cégek.

Gyáli logisztikai központunkba, keresünk munkatársat a következő pozíció betöltésére:

EHS Specialist/ EHS Specialista

Feladatok:

Az EHS irányítási rendszerek (munkavédelem, környezetvédelem, tűzvédelem) folyamatainak felügyelete és folyamatos fejlesztése, illetve a meghatározott EHS szakmai feladatok ellátása, többek között:

  • A Szervezet tevékenységének munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi, vészhelyzeti tervezésében aktív közreműködés
  • Munkahelyi kockázatértékelés és a jelentős környezeti tényezőkkel kapcsolatos feladatok koordinálása
  • A szakterülethez kapcsolódó vállalati célok és programok megvalósulásának felügyelete, folyamatos nyomon követése
  • EHS irányítási rendszer szakmai támogatása, fejlesztése, dokumentációk, nyilvántartások vezetése, eljárások szakmai előkészítése
  • Az anyavállalat belső EHS szabvány rendszerének integrálása a Szervezet mindennapos tevékenységébe
  • Jogszabályi előírások/változások ismertetése a társosztályok és a vezetőség felé és alkalmazásának előkészítése a Szervezet tevékenységének megfelelően
  • Oktatási anyagok készítése, oktatások szervezése és megtartása
  • Munkahelyi bejárások szervezése és megtartása, a belső munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi szabályok megvalósulásának ellenőrzése
  • a magyar jogszabályok szerinti munkavédelmi és környezetvédelemi szaktevékenységek ellátása (balesetkivizsgálás, egyéni védőeszköz juttatásrendje, kockázatértékelés, üzembe helyezés, környezetvédelmi bevallások stb)
  • Vevői auditokon részvétel, együttműködés társosztályokkal, hatóságokkal, alvállalkozókkal

Elvárások:

  • Felsőfokú (műszaki) végzettség és releváns szakmai képesítések
  • termelő területen szerzett tapasztalat és EHS szakmai területen, hasonló munkakörben szerzett 3 év szakmai tapasztalat
  • Középfokú aktív angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Belső auditori végzettség előny
  • OHSAS18001, ISO9001, ISO14001 szabvány és egyéb irányítási rendszerek ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott, empatikus, proaktív személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem továbbítsa önéletrajzát az alábbi e-mail címre, a pozíció és fizetési igény megjelölésével.

Kategória
Gyártás / Termelés, Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Régió
Pest