www.cvonline.hu
EHS munkatárs (Referenciaszám: PJ4701)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1061805
lejárt

Vas megyei partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

EHS MUNKATÁRS

Feladatok :
- A vállalat környezetvédelmi, hulladékgazdálkodási, munkavédelmi, tűzvédelmi és foglalkozás-egészségügyi tevékenységének koordinálása, az ebből adódó feladatok hatékony megoldása, együttműködve a társosztályokkal, illetve az illetékes hatóságokkal
- A környezetvédelmi irányítási rendszerre vonatkozó ISO 14001 szabvány szerinti működés fenntartása, koordinálása, folyamatos fejlesztése
- Tűzvédelmi berendezések időszakos felülvizsgálatának leszervezése és a kapcsolódó dokumentumok kezelése
- OHSAS 18001-es szabványnak megfelelően munkavédelmi, egészségvédelmi és biztonsági irányítási rendszer kiépítése
- Munkabalesetekkel kapcsolatos ügyintézések, helyesbítő és megelőző intézkedések bevezetése
- A hulladékokkal kapcsolatos tevékenységek koordinálása, veszélyes hulladékkal kapcsolatos ügyintézés, adatszolgáltatás
- Kapcsolattartás a területi vezetőkkel, az egyes részlegek rendszeres ellenőrzése, kockázatértékelések elkészítése, felülvizsgálata, munkakörnyezet mérések és belső auditok lebonyolítása
- Kapcsolattartás külsős partnerekkel, hatóságokkal, felügyelőségekkel
- Riportálási rendszer működtetése, jelentések készítése
- Munkavállalók számára EHS képzések tartása

Elvárások:
- Legalább középfokú szakirányú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
- Környezetmérnök, tűzvédelmi előadó végzettség, vagy felsőfokú munkavédelmi szakképesítés előnyt jelent
- 3-5 éves hasonló munkakörben - modern ipari környezetben szerzett gyakorlati tapasztalat
- Vonatkozó jogszabályok, hazai és nemzetközi előírások naprakész ismerete
- Jó problémamegoldó és kommunikáció készség
- Angol és/vagy német nyelv legalább kommunikációs szintű ismerete előnyt jelent
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés
- Folyamatszemlélet, eredményorientált személyiség, innovatív gondolkodás

Előnyt jelent:
- Környezetmérnök, tűzvédelmi előadó végzettség, vagy felsőfokú munkavédelmi szakképesítés
- Angol és/vagy német nyelv legalább kommunikációs szintű ismerete

Munkavégzés helye:
Vas megye

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.