www.cvonline.hu

EHS munkatárs (Referenciaszám: FE-949)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2014.08.06.
Hirdetés azonosító: 814964

Feladatok:

  • Munkavédelmi oktatások tartása az új belépők és a dolgozók számára
  • Munkavédelmi ellenőrzések lebonyolítása
  • Javaslatok kidolgozása a baleseteket megelőző, javító intézkedésekre
  • Kockázatelemzések készítése, munkabalesetek kivizsgálása
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal: engedélyezések, adatszolgáltatás
  • A vállalat ISO 14001 és OHSAS 18001 szabványok szerinti működésének biztosítása
  • A vállalat környezetvédelmi, egészségügyi, munka, tűz- és vagyonvédelmi területeinek jogszabályok szerinti működésének biztosítása
  • Riportok, jelentések készítése a vezetés számára

Elvárások:

  • Legalább munkavédelmi technikus végzettség
  • Iparban szerzett releváns, legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Kiváló kommunikációs és jó problémamegoldó készség

Előny:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (munkavédelmi szakmérnök, környezetmérnök)
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Széleskörű tapasztalat – senioritás – EHS területen

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés tapasztalattól függően!
  • Sokrétű feladatkör fejlődő multinacionális vállalatnál
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Győr környéke

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő, közel 700 főt foglalkoztató multinacionális hátterű Partnercége megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-949-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20/915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő