www.cvonline.hu

EHS mérnök

  • A hirdetés 327 napja lejárt

Veszprém megyei multinacionális megbízónk részére keresünk EHS mérnök munkatársat az alábbi elvárásokkal és feladatokkal.

Feladatok:

  • Napi bejárás a gyár területén, munka- és tűzvédelmi előírások betartásának ellenőrzése
  • Munkavédelmi dokumentációk összeállítása,kockázatelemzések elkészítése
  • Vészhelyzeti tervek kidolgozása
  • Munkavédelmi és tűzvédelmi oktatások lebonyolítása
  • Hatóságokkal és szakterülethez tartozó üzleti partnerekkel történő kapcsolattartás, ügyintézés
  • Adatszolgáltatás a külsős partnerek részére
  • Munkahelyi balesetek dokumentálása, elemzése, megelőzésben való aktív részvétel
  • Biztonságtechnikai adatlapok kezelése, frissítése

Elvárások:

  • Munkavédelmi és tűzvédelmi szakmérnöki, felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló, határozott, agilis, terhelhető személyiség, határozott fellépés
  • Magas fokú készség az együttműködésre és csapatmunkára
  • Windows, MS Office felhasználói szintű ismerete

Kétnyelvű, word fomátumban szerkesztett önéletrajzzal, bruttó bérigény feltüntetésével.