www.cvonline.hu

EHS mérnök

  • A hirdetés 863 napja lejárt

Megbízónk kipufogórendszer-megoldásokat kínál piacvezetőként a nemzetközi autóipari beszállító vállalatok között. Jelenleg 2000 főt foglalkoztató magyarországi telephelyükön meleg oldali alkatrészeket (kipufogócsonkokat, turbóházakat és integrált turbóházakat) gyártanak a legfejlettebb technológiájú berendezések és folyamatok alkalmazásával.

Számukra keressük új munkatársukat

EHS mérnök

pozícióba, aki az EHS szervezet vezetőjeként az alábbi feladatköröket látja el:

Feladatok

  • Vállalati szintű szabályzatok kidolgozása, a  társaság biztonságtechnikai teljesítményének javítása a szervezet által nyújtott magas szintű szakmai támogatással és vállalati szintű koordinációval,
  • az EHS szervezet vezetése (4 fő: munka és tűzvédelmi szakelőadó,  EHS mérnök-emelőgép ügyintéző, környezetirányítási koordinátor, üzemrendész),
  • EHS stratégia fejlesztése annak érdekében, hogy a cég megfeleljen az ISO 14001, valamint az OSHA elvárásoknak,
  • szakmai segítségnyújtás az egyes területek vezetőinek,
  • téma specifikus belső auditok kialakítása és rendszeres végrehajtása,
  • vállalati szintű EHS témájú, vagy EHS-t érintő akciók, események szervezése, illetve azok szervezésében történő aktív részvétel,
  • statisztikai és egyéb jelentések (Balanced Scorecard, heti jelentések, stb.) elkészítése, illetve részvétel azok elkészítésében,
  • munkautasítások EHS szempontok szerinti ellenőrzése, kiegészítése,
  • környezet-, munka- és egészségvédelmi rendszer dokumentációjának kezelése,
  • munkavédelmi oktatás és az előírások betartatása,
  • alvállalkozók munkabiztonsági ellenőrzése, balesetvédelmi kontroll a gyár egész területén,
  • munka-, egészség- és környezetvédelmi adminisztráció,
  • kapcsolattartás a magyar hatóságokkal, valamint a vállalatcsoport EHS vezetőjével,
  • valamennyi, a termeléssel és a vállalat tevékenységével kapcsolatos technológiai, biztonságtechnikai, foglalkozás-egészségügyi és környezetvédelmi oktatási anyagot naprakészen tartása, fejlesztése, az oktatásokat megtartása / koordinálása.

Elvárások

  • Felsőfokú munkavédelmi szakmérnöki végzettség, vagy egyéb mérnöki, munkavédelmi technikusi végzettség,
  • hasonló pozícióban, gyártó cégnél szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat,
  • jó felhasználó szintű MS office ismeretek,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • OSHA ismeret,
  • rendszerszemléletű gondolkodás és kiemelkedő kommunikációs készség,
  • proaktív hozzáállás.

Előnyt jelent

  • Környezetvédelmi, tűzvédelmi képzettség és gyakorlat,
  • emelőgép ügyintézői végzettség.

Munkavégzés helye: Oroszlány

Jelentkezés: önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése címre

Helyek Oroszlány
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol