www.cvonline.hu

EHS mérnök

  • A hirdetés 908 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari gyártással foglalkozó Partnerünk megbízásából keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Munka-, baleset-, tűzvédelmi szabályzatok készítése;
Rendszeres munkavédelmi ellenőrzések;
Munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi feladtok ellátása, oktatások megtartása;
Megelőzési stratégia kidolgozása;
Hulladékgazdálkodási, és mentési terv készítése;
Környezetirányítási rendszer üzemeltetése;
Környezeti tényezők, hatások vizsgálata;
Kockázatkezelések készítése;
Kapcsolattartás szakhatóságokkal.

Követelmények:

Felsőfokú munkavédelmi végzettség
Vagyonvédelmi, egészségvédelmi, ergonómiai, tűzvédelmi ismeretek
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
5 év EHS/munkavédelmi mérnöki tapasztalat
Mások vezetése és motiválása, prezentációs ismeret és gyakorlat, kreativitás, cselekvés orientáltság

Előny:

SAP ismerete
ISO/TS belső auditori képesítés
Autóipari vagy hasonló munkakörnyezetben szerzett, releváns szakmai tapasztalat
KIR és MEBIR vezetői auditori képesítés előny

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye - Tatabánya vonzáskörzete

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Zöldmezős beruházás,
Tanulási, fejlődési lehetőség,
A régióban kiemelkedő fizetés,
Bónuszrendszer,
Béren kívüli juttatások.

Helyek Oroszlány
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol