www.cvonline.hu

EHS mérnök

  • A hirdetés 948 napja lejárt

Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az izzítógyertya és a hűtőszivattyú, az összkerék meghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 60 gyárral, 19.250 alkalmazottal, 7,6 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner Emission Systems divízió magyarországi gyára egy hamarosan induló zöldmezős beruházás. Gyárunk a kipufogógáz visszavezetésének működéséhez szükséges szelepek, hűtők, csövek gyártásával foglalkozik, ami által  csökkentik a károsanyag-kibocsátást.

Jelenleg az első munkatársakat  keressük az újonnan induló gyáregységbe, akik a segítenek a szervezet alapoktól való felépítésében.

Folyamatosan bővülő csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

EHS mérnök

Feladatok:

  • Munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi feladtok ellátása, oktatások megtartása
  • Rendszeres munkavédelmi ellenőrzések
  • Munka-, baleset-, tűzvédelmi szabályzatok készítése
  • Kapcsolattartás szakhatóságokkal
  • Hulladékgazdálkodási, és mentési terv készítése
  • Környezetirányítási rendszer üzemeltetése
  • Megelőzési stratégia kidolgozása
  • Kockázatkezelések készítése
  • Környezeti tényezők, hatások vizsgálata

Elvárások:

  • Felsőfokú munkavédelmi végzettség
  • Vagyonvédelmi, egészségvédelmi, ergonómiai, tűzvédelmi ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 5 év EHS/munkavédelmi mérnöki tapasztalat
  • Mások vezetése és motiválása, prezentációs ismeret és gyakorlat, kreativitás, cselekvés orientáltság

Előny:

  • SAP ismerete
  • ISO/TS belső auditori képesítés
  • Autóipari vagy hasonló munkakörnyezetben szerzett, releváns szakmai tapasztalat
  • KIR és MEBIR vezetői auditori képesítés előny

Amit mi ajánlunk:

  • zöldmezős beruházás,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Kapcsolat:

Kollár Viktória, HR koordinátor

BorgWarner Oroszlány Kft.
2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol