www.cvonline.hu

EHS mérnök

Régió: Baranya

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2014.10.28.
Hirdetés azonosító: 852190

EHS mérnök

Feladatok:

- A telephely munkaterületeinek munka-, tűz-, és környezetvédelmi előírásainak betartása, rendszeres ellenőrzése
- Munkavédelmi szabályok, törvények ismerete, nyomon követése, szabályzatok karbantartása
- Munkahelyi kockázatelemzések elkészítése
- Munkahelyi balesetek elemzése, jelentések készítése
- A munkatársak számára a szükséges képzések, információk és eszközök biztosítása munkavédelmi szempontból
- Auditokon való részvétel, auditok levezetése
- A munkavédelem szempontjából szükséges dokumentáció, riportok elvégzése

Elvárások:

- Mérnöki végzettség elvárás, munkavédelmi szakképesítés előny
- 2-3 év EHS területen szerzett tapasztalat
- Kommunikációképes ANGOL nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján