www.cvonline.hu

EHS mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.08.17.
Hirdetés azonosító: 1066274

EHS mérnök

Multinacionális, gyártással foglalkozó partnercégünk számára keresünk új munkatársat EHS mérnök pozícióba, szigetszentmiklósi munkavégzéssel.

Feladatok:

- Minden, a gyár üzemeltetéséhez szükséges berendezés előírásnak megfelelő működéséről, valamint a vállalat által kiadott munka- és balesetvédelmi szabályozásnak megfelelő használatáról való gondoskodás
- A gyártógépek előírásnak megfelelő működéséről, valamint a vállalat által kiadott munka- és balesetvédelmi szabályozásnak megfelelő használatáról való gondoskodás
- Kapcsolat tartása az üzemcsarnokot bérbeadó vállalattal és a vállalathoz érkező alvállalkozókkal
- A vállalti rendszer fenntartása
- Az elektronikus levelező rendszer napi rendszerességgel való felügyelete és kezelése
- Üzemi balesetek esetén, felülvizsgálatban való részvétel
- A munka- és balesetvédelemhez kapcsolódó jelentések elkészítése
- A munka- és balesetvédelemhez kapcsolódó projektek vezetése (OHSAS rendszer bevezetése, folyamatos fejlesztés elve)
- Kapcsolat tartás a külsős munka- és balesetvédelmi tanácsadóval
- Külső és belső auditok során a vállalatot munka- és balesetvédelmi terülten való képviselet
- A munka- és egészségvédelmi, tűzvédelmi, biztonságtechnikai és higiéniai szabályok, előírások betartása, a meghatározott egyéni védőeszközök viselése.
- Az előírt adminisztrációs feladatok elvégzése az aktuális Munka- és Egészségvédelmi-, Környezeti-, valamint a Minőségirányítási Rendszernek megfelelően.
- Facility területtel kapcsolatos teendők és a facility-t érintő folyamatok koordinálása

Elvárások:

- Műszaki felsőfokú végzettség
- Munka- és tűzvédelmi szakképesítés
- Kommunikáció képes, magabiztos ANGOL nyelvtudás
- Gyártó vállalatnál szerzett munka és balesetvédelmi tapasztalat (min. 3 év)
- Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
- Lendületes, proaktív személyiség kiváló alkalmazkodó képességgel

Amit kínálunk:

-Multinacionális környezet
-Dinamikusan fejlődő szervezet
-Versenyképes juttatásás

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján