www.cvonline.hu

EHS mérnök

  • A hirdetés 8 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket gyártó multinacionális Partnerünk részére keresünk az alábbi pozícióba jelöltet:

Pozíció leírása:

Munkavédelmi projektekben való aktív részvétel, projektvezetése;
Környezetvédelmi, munkavédelmi feladatok ellátása, oktatások megtartása;
Gép üzembe helyezés szakmai támogatás;
Balesetek kivizsgálása, riportálása;
Megelőzési stratégia kidolgozása;
Rendszeres munkavédelmi ellenőrzések;
Munka és balesetvédelmi szabályzatok készítése;
Kapcsolattartás szakhatóságokkal;
Hulladékgazdálkodási, és mentési terv készítés támogatása;
Környezetirányítási rendszer üzemeltetés támogatása;
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás koordinálása.

Követelmények:

Környezetmérnöki vagy egyéb más felsőfokú végzettség
Legalább középfokú munkavédelmi végzettség
Releváns munkavédelmi tapasztalat
Legalább 1-2 év gyártó környezetben szerzett EHS mérnöki tapasztalat
Angol nyelv erős középfokú ismerete
KIR és/vagy MEBIR belső és/vagy vezető auditori tapasztalat
Problémamegoldó gondolkodás

Előny:

Felsőfokú munkavédelmi végzettség
Tűzvédelmi végzettség
SAP ismerete
ISO/TS belső auditori képesítés
Autóipari vagy hasonló munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Tatabánya vonzáskörzete, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Biztos háttér, stabil munkahely
A régióban kiemelkedő fizetés
Prémium
Béren kívüli juttatások

Helyek Tatabánya
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség