www.cvonline.hu

EHS mérnök

  • A hirdetés 606 napja lejárt

Multinacionális autóalkatrész gyártó partnercégünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

EHS mérnök

munkatársat

Feladatok:

  • A vállalat munka-, egészség-, tűz- és környezetvédelmi folyamatainak fejlesztése, kapcsolódó szabályok betartásának felügyelete
  • Egyéni védőeszközök meghatározása és juttatása
  • Foglalkozás-egészségügyi orvosi vizsgálatok szervezése
  • Kockázatértékelés és becslés elvégzése
  • Vegyi anyagok és készítmények kezelésével összefüggő feladatok ellátása
  • Munkabalesetek, foglalkozási megbetegedések megelőzése, kivizsgálása, jelentése
  • EHS ellenőrzések, auditok tervezése, levezetése
  • ISO 14001 szabvány követelményeivel kapcsolatos feladatok ellátása.

Elvárás:

  • Felsőfokú műszaki végzettség és minimum középfokú munkavédelmi szakképesítés
  • Min. 2 év gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • ISO 14001 szabvány ismerete
  • Vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs- és előadókészség
  • Problémamegoldó képesség, kezdeményezőkészség
  • Határozott fellépés, önállóság

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bér
  • Egyéb juttatások (cafeteria, átlagon felüli utazási költségtérítés,teljesítményalapú bónusz, kedvezményes melegétkezés)
  • Változatos munka multinacionális vállalati környezetben
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Fejér megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.