www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 1114152
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
EHS MÉRNÖK (LAV-6124)

Feladatok:
  • A telephelyek munkavédelmi és tűzvédelmi feladatainak, biztonsági és egészségvédelmi koordinátori tevékenységének ellátása.
  • A telephelyek munkabiztonsági feladatainak delegálása a területi vezetők felé.
  • Részvétel az új beruházások és technológiai változások miatt felmerült kockázatelemzésben.
  • Részvétel a munkavédelmi eszközök beszerzésére, hatékony használatára, fejlesztésére kiírt tenderek kiírásában és  elbírálásában.
  • A munkavédelmi és tűzvédelmi előírások kidolgozása, ismertetése és ezek magas fokú betartásának ellenőrzése, éves oktatások és új dolgozók oktatásának megtartása
  • A munkavédelmi belső auditok megszervezése és azok akció terveinek ellenőrzése, megvalósítása. Az egységek felkészítése az  ISO 14001 és 18001 auditokra és a tanúsításnak megfelelő működés fenntartása.
  • A gyártóhelyek környezetvédelmi tevékenységének koordinálása.
  • Balesetek kivizsgálása, jelentések készítése a munkavédelmi hatóság felé, megelőző intézkedések, javaslatok előkészítése
  • A törvények és szabályozások változásának utókövetése, erről átfogó tájékoztatás nyújtása.

Elvárások:
  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Legalább középfokú munkavédelmi és tűzvédelmi végzettség
  • 1- 2 éves munkavédelmi, környezetvédelmi és tűzvédelmi szakterületen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, határozottság, erős delegálási készség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Nógrád megye

Tech People LÁBLÉC