www.cvonline.hu
EHS menedzser
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.07.05.
Jelentkezési határidő: 2016.07.07.
Hirdetés azonosító: 1052068
lejárt

(Jász-Nagykun-Szolnok)

Pozícióleírás
Külföldi tulajdonban lévő szolnoki gyártópartnerünk részére keresünk tapasztalt EHS szakembert az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
- A telephely EHS koordinációja a gyári menedzsment tagjaként
- stratégiai és operatív feladatokban megtervezése, végrehajtása,
- részvétel tréningek szervezésében és megtartásában,
- létesítményi tűzoltóság munkájának koordinálása,
- kapcsolattartás a vállalat külföldi telephelyeiért felelős EHS szakemberekkel,
- pozícióhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Követelmények
- Felsőfokú munkavédelmi vagy környezetvédelmi mérnöki végzettség,
- Középfokú tűzvédelmi képzettség
- legalább 5 év EHS területen és olyan termelő cégnél szerzett tapasztalat, ahol működik létesítményi tűzoltóság,
- magabiztos, aktív angol nyelvtudás

Megbízónk versenyképes kompenzációs csomagot, céges autót, sok szakmai önállóságot biztosít a pozíció betöltőjének.