www.cvonline.hu

EHS menedzser (Győr-Moson-Sopron megye) [MBS-EM-006]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2014.08.14.
Hirdetés azonosító: 761934

Focus consulting

Megbízónk

Multinacionális hátterű autóipari megbízónk számára keresünk új munkatársat EHS menedzser munkakörbe.

Feladatok

- Biztonságtechnikai stratégia és éves biztonságtechnikai terv elkészítése
- Munkavédelmi szaktevékenységek: kockázatelemzés, intézkedési terv elkészítése
- Balesetek, incidensek kivizsgálása, megelőzésének kidolgozása, munkabiztonsági szemlék megszervezésének koordinálása
- ISO 14001 irányítási rendszer felügyelete
- Elemzések, külső és belső jelentések készítése, adatszolgáltatás
- EHS oktatások, tréningek lebonyolításának koordinálása
- Környezetbarát termékek, eljárások, és berendezések használatának ösztönzése és bevezetése: tervek készítése

Elvárások

- Felsőfokú környezetvédelmi és munkavédelmi szakképzettség
- Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
- Minimum 5 év üzemi gyakorlat
- Határozott fellépés
- Proaktív gondolkodásmód

Egyéb

Amit Ügyfelünk nyújt:
- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
- Stabil, multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollegák

A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió