www.cvonline.hu
EHS Manager
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.05.17.
Jelentkezési határidő: 2016.05.20.
Hirdetés azonosító: 1036503
lejárt
EHS Manager

(Budapest)

Pozícióleírás
Stabil háttérrel rendelkező, az élelmiszeripari szektorban működő ügyfelünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörre:

EHS Manager

Feladatok:
- A cég négy hazai telephelyének EHS koordinációja, ezen telephelyek rendszeres látogatása,
- stratégiai és operatív feladatokban is aktív közreműködés,
- részvétel tréningek szervezésében és megtartásában,
- létesítményi tűzoltóság munkájának koordinálása,
- kapcsolattartás a vállalat külföldi telephelyeiért felelős EHS szakemberekkel,
- pozícióhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Munkavégzés helye: Budapest

Követelmények
- Felsőfokú műszaki végzettség, munkavédelmi szakirányú előnyt jelent,
- legalább 3 év EHS területen, olyan termelő cégnél szerzett tapasztalat, ahol működik létesítményi tűzoltóság,
- rendszeres utazások vállalása,
- magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
- önállóság, határozottság, kommunikatív személyiség.

- Stabil, nemzetközi cégháttér,
- céges autó használata,
- változatos, kihívást jelentő feladatok.