www.cvonline.hu

EHS MANAGER - Munka-, környezet- és egészségvédelmi vezető

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.05.27.
Hirdetés azonosító: 856325
Megbízónk világszerte ismert globális konszern magyarországi vállalata, amely gyárában a legmodernebb technológiákat alkalmazza, több ezer főt foglalkoztat és vezető márkájú tartós fogyasztási cikkeket gyárt. Számára vezető munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Link megjelenítéseimages/editor/1290531875.jpg" border="0" alt="" />

FELADATOK

  • EHS fejlesztési stratégia kidolgozása, pénzügyi tervezése és a megvalósításhoz kapcsolódó projektek koordinálása
  • A vállalat környezetvédelmi, egészségvédelmi, munkavédelmi rendszerének működtetése és fejlesztése a jogszabályi előírásoknak és a vállalatcsoport elvárásainak megfelelően
  • Az ISO 14001 és OHSAS 18001 szabványok szerinti működés biztosítása
  • A vállalati EHS csapat vezetése, koordinálása és támogatása
  • A társasági szintű EHS auditok, ellenőrzések és bejárások szervezése, koordinálása
  • Gépek, berendezések üzembe helyezési és nagyjavítás utáni újraindítási eljárásában a munka-, környezet-; és tűzvédelmi valamint foglalkozás-egészségügyi megfelelőség ellenőrzése
  • Új felvételes dolgozók, vállalkozók, beszállítók elméleti, munkavédelmi oktatásának és beszámoltatásának szervezése
  • Balesetek, környezetvédelmi káresemények, foglalkozási megbetegedések nyilvántartása, kivizsgálása, előírások szerinti jelentése a hatóságok felé, továbbá a megfelelő javító és megelőző intézkedések bevezetése
  • Munkavédelmi szabályzat és szabályok folyamatos fejlesztése
  • Munka- egészség- és környezetvédelmi kockázatok és potenciális problémák felmérése, elemzése és a veszélyek elleni védelem meghatározása és megvalósítása
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal
  • A menedzsment rendszeres tájékoztatása a teljesítésekről, trendekről és felmerülő problémákról

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) szakirányú diploma
  • Felsőfokú munkavédelmi végzettség (felsőfokú munkavédelmi oklevél vagy munkavédelmi szakmérnök képzettség)
  • Angol nyelvtudás
  • Gyártóvállaltnál EHS területen szerzett legalább 7 év szakmai tapasztalat
  • EHS vezetői munkakörben szerzett komplex szakmai és vezetési tapasztalat
  • Proaktív, precíz, következetesen dolgozó és vezető személyiség

ELŐNYT JELENT

  • Multinacionális tömeggyártással foglalkozó vállalatnál szerzett tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Vezetői juttatási csomag (teljesítmény prémium, cafeteria, cégautó)
  • Szakmai fejlődési lehetőség a globális szervezetben

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Kelet-Pest megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: EHS MANAGER - Munka-, környezet- és egészségvédelmi vezető, Kelet-Pest megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése