www.cvonline.hu

EHS manager (Győr-Moson-Sopron)

  • A hirdetés 1008 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk erős angol nyelvtudással rendelkező, határozott fellépésű, proaktív gondolkodásmódú EHS manager munkatársat, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Biztonságtechnikai stratégia és éves biztonságtechnikai terv elkészítése
  • Munkavédelmi szaktevékenységek: kockázatelemzés, intézkedési terv elkészítése
  • Balesetek, incidensek kivizsgálása, megelőzésének kidolgozása, munkabiztonsági szemlék megszervezésének koordinálása
  • ISO 14001 irányítási rendszer felügyelete
  • Elemzések, külső és belső jelentések készítése, adatszolgáltatás
  • EHS oktatások, tréningek lebonyolításának koordinálása
  • Környezetbarát termékek, eljárások, és berendezések használatának ösztönzése és bevezetése: tervek készítése – negatív környezeti hatások csökkentése és javítása
  • Környezetvédelemmel kapcsolatos nyilvántartási és adatszolgáltatási kötelezettségek a környezetvédelmi hatóságok felé
  • Belső auditok koordinálása
  • Munkautasítások EHS szempontból való ellenőrzése
  • A vállalat vezetésének folyamatos tájékoztatása, jelentések, beszámolók készítése
  • Munkavédelmi és környezetvédelmi előírások ismertetése és ezek magas fokú betartásának ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú környezetvédelmi és munkavédelmi szakképzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Minimum 5 éves üzemi gyakorlat
  • Határozott fellépés
  • Proaktív gondolkodásmód

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő