www.cvonline.hu

EHS Koordinátor

  • A hirdetés 967 napja lejárt

Sealed Air a világ egyik vezető csomagolóanyag gyártó vállalata.
Újhartyáni termelő üzemében élelmiszeripari csomagolóanyagok gyártásával foglalkozik.
Termékei jelen vannak a kereskedelmi hálózatok hús és tejtermék kínálatában.
Az gyár szakmai csapatába keresünk munkatársat

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A hatályos munkabiztonsági, környezetvédelmi és tűzvédelmi előírások betartatása,a kapcsolódó tréninganyagok kidolgozása és oktatása
  • Tűzvédelemmel kapcsolatos feladatok felügyelete
  • Veszélyes, vagy szennyező vegyi anyagok tárolásának kezelése és az anyagfolyás ellenőrzése,a veszélyhelyzet megelőzésére intézkedések megtétele,
  • A hulladék-kezelés felügyelete, a hatékony hulladékgazdálkodás biztosítása,
  • Munkabiztonsággal kapcsolatos feladatok felügyelete,
  • A HIRA és a kapcsolódó tevékenységek felügyelete,
  • Biztonsági eszközök és előírások ellenőrzése
  • Üzemi balesetek és munkabalesetek jelentése, kivizsgálása a veszélyforrások felderítése

 Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Min. 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Megbízható angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit kínálunk:

  • Korrekt foglalkoztatás, piacképes fizetés
  • Biztos jövő hosszútávra

(A munkavégzés helye: Újhartyán M-5 autópálya 43km kijárat)

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, hogy küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol