www.cvonline.hu

EHS KOORDINÁTOR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 786628

Link megjelenítéseimages/editor/20080316132941.jpg" border="0" alt="" />

Multinacionális autóipari beszállító vállalatcsoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A vállalat környezetvédelmi, egészségvédelmi, munkavédelmi rendszerének működtetése és fejlesztése a jogszabályi előírásoknak és a vállalatcsoport elvárásainak megfelelően
  • Az ISO14001 és OHSAS 18001 szabványok szerinti működés biztosítása a cégvezetővel együttműködve
  • Az EHS fejlesztési stratégia kidolgozásában való aktív szerep, a magyarországi törvényi szabályozásnak megfelelően
  • Megvalósításhoz kapcsolódó projektek koordinálása
  • Gépek, berendezések üzembe helyezési és újraindítási eljárásában való foglalkozás-egészségügyi ellenőrzés, valamint vállalati szintű EHS ellenőrzések szervezése, koordinálása
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, engedélyek, dokumentációk biztosítása, időszaki jelentések készítése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú szakirányú végzettség és minimum középfokú munkavédelmi végzettség
  • Min. 3 év releváns EHS területen, gyártó környezetben szerzett tapasztalat (autóipari tapasztalat előny)
  • A magyarországi EHS szabályrendszer alapos, naprakész ismerete
  • EHS fejlesztés területén szerzett tapasztalat
  • Jó angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Vonzó induló fizetés, további juttatások
  • Korszerű munkakörnyezet, új fejlesztési projektek
  • Tanulási és tapasztalatszerzési lehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: EHS KOORDINÁTOR, Veszprém megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése