www.cvonline.hu

Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: EHS Koordinátor

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Fejér

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Feladatok:

  • Részvétel a gyáregység környezet- egészség- és munkavédelmi (EHS) előírásainak elkészítésében, folyamatos fejlesztésében és azok gyakorlati megvalósításában;
  • Közreműködés EHS programok és akciótervek kidolgozásában és megvalósításában;
  • Létesítési és fejlesztési munkák során az EHS követelmények meghatározásában való részvétel;
  • EHS bejárásokon, auditokon és hatósági ellenőrzéseken való részvétel;
  • Részvétel az EHS (baleset, sérülésmentes esemény, vagy környezetvédelmi) események kivizsgálásában;
  • EHS riportok, kimutatások és prezentációk készítése angol és magyar nyelven;
  • EHS oktatások megtartása;
  • EHS pályázatok kidolgozásában való közreműködés.

76 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú mérnöki végzettség (munkavédelmi területen);
  • Termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Haladó szintű MS Excel, Word és Power Point ismeretek;
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség;
  • Kezdeményező, proaktív hozzállás.

Előnyök:

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat;
  • Környezetvédelmi, vagy ipari higiéniai ismeretek;
  • Sugárvédelmi képzettség;
  • ISO 14001, MEBIR ismerete.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely;
  • Biztos jövedelem;
  • Kiváló béren kívüli juttatási csomag;
  • Teljesítmény prémium;
  • 13. havi fizetés;
  • Egészségbiztosítás;
  • Életbiztosítás;
  • Önkéntes nyugdíjpénztár;
  • Utazás támogatás;
  • Lakhatási támogatás.
Kategória Gyártás / Termelés, Munkavédelmi szakértő, Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem, Környezetvédelmi asszisztens, Környezetvédelmi ellenőr, Környezetvédelmi felügyelő, Környezetvédelmi tanácsadó
Régió Székesfehérvár
Fejér
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű