www.cvonline.hu
EHS koordinátor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.08.23.
Jelentkezési határidő: 2016.08.25.
Hirdetés azonosító: 1036500
lejárt

(Bács-Kiskun)

Pozícióleírás
Stabil háttérrel rendelkező, az élelmiszeripari szektorban működő ügyfelünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörre:

Feladatok:
- Az EHS terület jogszabályi megfelelőségének biztosítása,
- belső auditok elvégzése,
- auditok során feltárt nem megfelelőségek kivizsgálása, megoldási javaslatok kidolgozása,
- EHS oktatások szervezése és megtartása,
- kapcsolattartás a hatóságokkal,
- a területhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Munkavégzés helye: Nyugat - Bács - Kiskun megye

Követelmények
- Tűzvédelmi főelőadói és munkavédelmi technikusi végzettség,
- EHS területen, gyártó cégnél szerzett 3 éves tapasztalat,
- magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
- határozott, önálló személyiség.

- Stabil, nemzetközi cégháttér,
- változatos, kihívást jelentő feladatok.