www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
EHS Koordinátor

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Részvétel a gyáregység környezet- egészség- és munkavédelmi (EHS) előírásainak elkészítésében, folyamatos fejlesztésében és azok gyakorlati megvalósításában
  • Közreműködés EHS programok és akciótervek kidolgozásában és megvalósításában
  • Létesítési és fejlesztési munkák során az EHS követelmények meghatározásában való részvétel
  • EHS bejárásokon, auditokon és hatósági ellenőrzéseken való részvétel
  • Részvétel az  EHS (baleset, sérülésmentes esemény, vagy környzetvédelmi) események kivizsgálásában
  • EHS riportok, kimutatások és prezentációk készítése angol és magyar nyelven
  • EHS oktatások megtartása
  • Vállalati szintű EHS pályázatok kidolgozása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú mérnöki végzettség (munkavédelmi területen)
  • Termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Haladó szintű MS Excel, Word és Power Point ismeretek
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Kezdeményező, proaktív hozzállás

Előny:

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Környezetvédelmi, vagy ipari higiéniai ismeretek
  • Sugárvédelmi képzettség
  • ISO 14001, MEBIR ismerete

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal