www.cvonline.hu

EHS koordinátor - Mezőlak (Referenciaszám: KJ-1516)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2016.05.29.
Hirdetés azonosító: 1042626

Feladatok:

  • A hazai és nemzetközi előírásoknak megfelelő munkavédelmi, egészségvédelmi és biztonsági irányítási feladatok ellátása
  • Munkabalesetekkel kapcsolatos ügyintézések, megelőző intézkedések bevezetése
  • A termelési részlegek rendszeres ellenőrzése, belső auditok előkészítése
  • Környezetvédelemmel kapcsolatos feladatok ellátásában való aktív részvétel az ISO 14001-es szabványnak megfelelően
  • Tűzvédelmi berendezések időszakos felülvizsgálatának megszervezése
  • Éves biztonságtechnikai terv készítése
  • EHS oktatások, tréningek lebonyolításának koordinálása

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér
  • 100%-os bejárási támogatás

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Veszprém megyei autóipari beszállító partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1516-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Judit HR tanácsadónál a 20/447-68-48-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)