www.cvonline.hu

EHS gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 985743
lejárt

Ha Diákmunka, akkor MindDiák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlatokon. Csatlakozz hozzánk!

Ezuttal nemzetközi partnerünk keres KEM/EHS  gyakornokot hosszútávra.

Feladatok:

  • Bejárási jegyzőkönyvek elvégézése;
  • Hulladék nyilvántartás naprakészen tartása;
  • Oktatások dokumentálása a Gensuite Traning Tracker modulban. Tesztek kiértékelése;
  • Adatgyűjtés/rögzítés/összevetés/jelentés készítés (pl. Concern reports, ATS, PPE vélemény/fogyás, EÜ eszköz fogyás, Dolgozók telephelyi létszáma vs. Gensuite TT);
  • EHS csapat dokumentum kezelésének támogatása;
  • Prezentációk előkészítése;
  • MSDS átnézés, rendezés;
  • Elsősegélyládák, szemöblítők, szemüvegtisztítók ellenőrzése és feltöltése;
  • EHS faliújság naprakészem tartása;
  • Angol nyelvű kommunikáció magyarra fordítása (segítséggel).

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai hallgatói jogviszony (nappali);
  • Magabiztos MS World, PowerPoint és Excel ismerete;
  • Kiváló kommunikációs és analitikus készség;
  • Angol nyelv magabiztos ismerete szóban és írásban;
  • Csapatmunka.
  • Heti 2-3 nap, napi 4-6 órában.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezetben történő munkavégzés
  • Diákbér: bruttó 800 Ft/óra
  • Hosszútávú munkalehetőség

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a Link megjelenítésekövetően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!