www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk

EHS Gyakornok

munkakör betöltésére

FŐBB FELADATOK:

  • Zárt terek és tartályok jelölésének frissítése
  • Oktatások iktatása, ellenőrző tesztlapok kiértékelése
  • Gépvédelmi dokumentáció rendszerezése
  • “Sz jegyek” iktatása
  • Hulladékgyűjtők jelölésének frissítése a megváltozott vállalati követelményrendszernek megfelelően
  • Adminisztratív tevékenységek támogatása

ELVÁRÁSOK:

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony megléte valamely felsőoktatási intézményben
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • MS office alkalmazások magabiztos használata

ELŐNY:

  • Műszaki képzésben való részvétel
  • Egészség, -munka -és környezetvédelmi terület iránti érdeklődés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kötelező szakmai gyakorlati lehetőség, amely diákmunka keretében meghosszabbítható
  • Aktív részvétel a gyáregység mindennapi tevékenységében
  • Szakmai tapasztalat szerzése

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa karrieroldal