www.cvonline.hu

Egyszerűsített foglalkoztatásba keresünk munkavállalókat

  • Frissítve 28 napja

Raktári munkatársakat keresünk

EGYSZERŰSÍTETT FOGLALKOZTATÁSBA

AZONNALI KEZDÉSSEL!

Bérezés:

  • Korrekt órabér
  • ingyenes kávé, tea, víz biztosítás

Feladatok:

  • csomagolás
  • áruk összekészítése
  • áru bevételezése

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: XXII kerület, Nagytétényi út
  • BKV busszal könnyen megközelíthető raktár
  • Választható műszakok: 6:00-14:20 vagy 14:20-22:40

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban +36 20 256 3147 -es telefonszámon érdeklődhet.