www.cvonline.hu

Egységvezető (Unit Manager)

  • A hirdetés 776 napja lejárt

A Magyar Orvosi Kamara, speciálisan orvosok és egészségügyi vállalkozások részére kidolgozott pénzügyi szolgáltatások értékesítésére létrehozott vállalata, a  MOK Komplex Pénzügyi Tanácsadó Kft. az ország nagyobb városaiba keres 2-2 fő egységvezetőt és 6-6 fő értékesítési gyakorlattal rendelkező tanácsadó munkatársat.

Feladatai közé tartozik:

  • A cég alapfilozófiájának elsajátítása,
  • Exkluzív pénzügyi szolgáltatások megtanulása
  • Meglévő, kiemelt ügyfélkör kiszolgálása. ügyféligények felmérése, innovatív megoldások kidolgozása
  • Új munkatársak kiválasztása, mentorálása (betanítása, oktatása, folyamatos kontrollja),
  • Az egység irányítása,
  • Szerződések kezelése,

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • min. 5 év biztosításközvetítői gyakorlat,
  • min. 3 év vezetői gyakorlat
  • kiemelkedő kommunikációs, kapcsolatteremtő képesség

Amit kínálunk:

  • Kamarai célpiac
  • Exkluzív pénzügyi szolgáltatások
  • Versenyképes jövedelem

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen Bartha János értékesítési igazgatónál.

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő