www.cvonline.hu
Egyedi gyártás részlegvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2016.05.20.
Hirdetés azonosító: 1040452
lejárt

Tolna megyei partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az irányítása alatt lévő termelési terület gyártó tevékenységének irányítása, beosztása alá tartozó kollégák részére feladatok kiosztása, számon kérése
  • Új termék szerelési koncepciójának kidolgozása
  • Gyártási útmutatók készítése a termékek jobb reprodukálhatósága érdekében
  • Speciális, nagy bonyolultságú termékek dokumentálása
  • Műszaki dokumentációk feldolgozása
  • Üzemi megrendelések készítése, árajánlatok bekérése
  • Prototípusok, első minták gyártásának előkészítése
  • Új projektek előkészítése, koncepciók, specifikációk kidolgozása
  • Változások folyamatos nyomon követése és bevezetésük koordinálása a felesleges költségek elkerülése érdekében
  • Üzemi rend (5S) fenntartása
  • Gyártás hatékonyságának optimalizálása, selejt okok analizálása, jobbító intézkedések definiálása

Elvárások:

  • Gépésztechnikusi végzettség – (gépész) mérnöki diploma előnyt jelent
  • Legalább 2-3 év releváns, termelő üzemben szerzett szakmai tapasztalat, melyből min. 1 év vezetői; autóipari múlt előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői (MS Office) ismeret; vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent
  • Angol vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális környezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.