www.cvonline.hu

Egyéb vasúti járművezető

  • A hirdetés 657 napja lejárt

Társaságunk, a nagy tradíciókkal rendelkező MÁV FKG Kft. a MÁV Zrt. leányvállalata. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással, valamint gép- és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált.

Célunk, hogy hosszú távú, korrekt együttműködést alakítsunk ki minden meglévő és leendő partnerünkkel a megrendelői igényekből fakadó feladataink teljes körű és magas színvonalú ellátásával.

munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • Vasúti jármű vezetése a MÁV Zrt. vonalain az Utasítások betartásával.
  • TVG karbantartása, előkészítése a napi munkavégzéshez, biztonsági berendezéseinek ellenőrzése, kezelése
  • Írásbeli utasítások átvétele után a megadott szállítás végzése, a rakodás irányítása
  • Üzemelés közben előforduló helyszínen javítható hibák elhárításának önálló végzése
  • A munkavégzés közbeni tolatási mozgások irányítása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • állami középfokú végzettség;
  • országos közforgalmú vasúti-tehervágány-gépkocsivezetői vizsga;
  • F1 és F2 sz. Utasítás vizsga;
  • legalább 1 év szakmai tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • MÁV Zrt. pályahálózatán vonalismeret, vizsga;

Juttatások:

  • alapbéren felül Cafeteria, valamint vasúti utazási menetkedvezményi igazolvány

 Munkavégzés helye:

  • Debrecen Divízió, Püspökladány Főépítésvezetőség működési területe

Jelentkezési határidő: 2015. december 31.

Jelentkezés: az alábbi e-mail címen, magyar nyelvű szakmai önéletrajz, valamint a végzettségek, képzettségek másolatainak megküldésével.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő