www.cvonline.hu

Egyéb vasúti járművezető (Nyékládháza)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Egyéb vasúti járművezető

Helység
Nyékládháza

Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • a vasúti jármű vezetése a vasúti jelzéseknek és utasításoknak megfelelően. Gondoskodik a jármű vizsgálatáról, karbantartásáról, mindenkori üzemképes állapotáról. Üzemelés közben előforduló, helyszínen javítható hibák elhárításának önálló végzése
  • együttműködik a vonatkísérőként mellérendelt dolgozóval. Helyettesíti a TVG személyzetét.
  • az előírt okmányok vezetése (menetlevél, járműkönyv stb.). Üzemanyag vételezése, elszámolás
  • kezeli az anyagrakodás céljából a gépre szerelt hidraulikus szerkezetet. Esetenként könnyűgépkezelői, és darukötözői feladatokat lát el.
  • részt vesz a rendszeres oktatásokon, vizsgákon, tudását szinten tartja
  • írásbeli utasítások átvétele, a megadott szállítás végzése, a rakodás irányítása
  • zavarelhárító-, hókészenléti szolgálatban való részvétel
  • munkakörében való csoportos foglalkoztatás esetén a munkavezető által kijelölt tevékenység, feladat elvégzése a technológiai, munkavédelmi és biztonságtechnikai előírások betartásával

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség - érettségi, vasipari szakma
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • országos közforgalmú vasúti tehervágánygépkocsivezető tanfolyam
  • sajátgéperejű vasúti munkagép-vezetőképző tanfolyam,
  • emelőgép-kezelő tanfolyam
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Vasúti járművezető OMK vizsga
  • 1 év szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Cafetéria
  • választható béren kívüli juttatást évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatást Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • az alapbér 3,0 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulást
  • hosszú távú biztos munkahelyet
  • utazási kedvezményt

2017.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Póczos Tamás 1/514-1713 / 04/17-13

Várjuk jelentkezését!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő