www.cvonline.hu

Egyéb vasúti járművezető (Kisújszállás)

  • A hirdetés 711 napja lejárt

A MÁV Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Gondoskodik a járművek vizsgálatáról, karbantartásáról, mindenkori üzemképes állapotáról.
  • Együttműködik a járműkísérőként mellérendelt dolgozóval.
  • Vezeti az előírt okmányokat (menetlevél, járműkönyv, stb.).
  • Üzemanyagot vételez, elszámol vele.
  • Részt vesz a rendszeres oktatásokon, vizsgákon.
  • Kezeli a járműemelő berendezéseit.
  • Esetenként kisegítő tevékenységet végez (anyagfeladás stb.).

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség érettségi és vasipari szakképesítés
  • országos közforgalmú vasúti tehervágány-gépkocsivezető tanfolyam
  • sajátgéperejű vasúti munkagép-vezetőképző tanfolyam
  • emelőgép-kezelő tanfolyam
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Vasúti járművezető OMK vizsga
  • jármű műszaki ismerete (kategória és típusismeret)
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzési hely: Kisújszállás

Jelentkezési határidő: 2015. november 08.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő