www.cvonline.hu

Egyéb vasúti járművezető (Budapest, Ferencváros)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon IX. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Egyéb vasúti járművezető

Helység
Budapest, Ferencváros
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • vasúti pálya karbantartása, gondozása
  • egyéb vasúti járművezetői és forgalmi vizsgákra való felkészülés

A munkakör betöltésének feltételei

  • állami középiskolai végzettség
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • TVG, UDJ jogosítvány
  • érettségi (vasipari végzettséggel)

Amit ajánlunk

  • széleskörű cafeteriát
  • önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulást
  • hosszú távú biztos munkahelyet
  • utazási kedvezményt
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • ruházati ellátást

További információ
3-4 éves modulokon kell részt vennie az újfelvételesnek

2017.12.24.
Bővebb felvilágosítást ad
Bodnár Zita 1/511-6728 01/67-28

Várjuk jelentkezését!

Helyek IX. kerület
Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű