Egy országosan több irodával működő munkaerő közvetítő cég keres budapesti irodájába Researcher kollégát elsősorban IT és Műszaki területeken történő toborzásra

  • A hirdetés 574 napja lejárt

Diák, Gyakornok vagy Felnőtt Munkavállaló bárki jöhet, aki érdeklődik és megfelel a leírtaknak

Feladataid lesznek:

  • Jelöltek felkutatása adatbázisokban, állásportálokon, közösségi médiákban,
  • Alternatív toborzási csatornákat kell majd keresned,
  • Adatbázisainkat a saját alakítású rendszerünkben mindig naprakészen kell majd tartanod,
  • Beérkező anyagok feldolgozása a Te feladatod lesz,
  • Tanácsadó kollégáink a segítségedet kérni majd Időpontok egyeztetésében.

Elvárásaink:

  • 1-2 év, hasonló területen szerzett tapasztalatra mindenképpen szükséged lesz (gyakornoki vagy diákmunkai is tökéletesen megfelel),
  • IT és műszaki területek iránti vonzódás, nyitottság (a legtöbb pozíciónk ugyanis itt terem),
  • Erős felhasználói szintű ismeretek kellenek, hogy hatékony tudj lenni,
  • Közösségi médiák alapos ismerete elengedhetetlen,
  • Google keresésekben való jártasságodra is szükséged lesz nálunk,
  • Középfokú angol nyelvtudás – írásban és szóban is használnod kell. Nem gond, ha nem tökéletes, csak ne félj megszólalni. Ha elakadsz, vannak kollégák, akik kisegítenek.

Előnyt jelent, ha:

  • Van felsőfokú szakképesítésed,
  • Ha az angolon kívül más nyelvet is beszélsz.

Amit kínálunk Számodra:

  • Kellemes munkakörnyezet jól megközelíthető helyszínen,
  • Fiatalos, lendületes csapat,
  • Rendszeres oktatások,
  • Folyamatos támogatás,
  • Szakmai fejlődés lehetősége.

Amennyiben érdekelne a lehetőség, jelezz felénk e-maiben: E-mail cím megjelenítése. A bérigényed semmiképpen ne felejtsd le a leveledről!

Ha kérdésed van, dobj egy mailt, és mi válaszolunk Neked.

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő