www.cvonline.hu

Egy hetes diákmunka azonnali kezdéssel

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 1048665
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Jelenleg irodatechnikával foglalkozó multinacionális partnerünk részére keresünk két diákot alkalmi munkára, kb. egy hétre.

Feladatok:

  • Nyomtatótisztítási feladat a megrendelő partnercégénél

Munkaidő: Azonnali munkakezdéssel kb. egy hétig (csak hétköznapokon)

Elvárások:

  • Folyamatokban lévő nappali tagozatos tanulmányok
  • Kézügyesség
  • Teljes ráérés
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Bruttó 875 Ft / óra bér

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, várjuk jelentkezésed regisztrációt követően vagy a E-mail cím megjelenítése email címre telefonszám megadásával.