www.cvonline.hu
EGL fejlesztő (Referenciaszám: PJ4511)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.24.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1042687

Piacvezető terméket gyártó nemzetközi partnerünk részére keresünk jelölteket az alábbi területre:

EGL fejlesztő (PJ4511)

Feladatok:
- alkalmazásfejlesztés EGL segítségével
- vállalati igények megvalósítása
- front- és back-end feladatok

Elvárások:
- felsőfokú végzettség
- magabiztos angol nyelvtudás

- EGL, RDB ismerete
- előnyt jelentő technológiák: z/OS, DB2 vagy webes technológiák, UI ismeretek

- jó kommunikációs készség, gyors tanulási képesség
- hajlandóság új technológiák elsajátítására

Amit partnerünk kínál:
- stabil háttér egy növekvő piaccal rendelkező multinacionális cégnél
- belső tréningek széles köre, szakmai fejlődés
- karrier-építési lehetőség (nemzetközi szinten is)
- kiemelkedő bérezés
- jó légkör

Munkavégzés helye: Észak-Pest megye, Budapestről is gyorsan megközelíthető helyen (bejárást munkáltató támogatja)

Kérjük, angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ4511) megjelölésével küldje el Katona Krisztián kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
IT / Informatika
Régió