www.cvonline.hu

Egészségügyi végzettségű általános ápoló és asszisztens

  • A hirdetés 792 napja lejárt

Egészségügyi laborszolgáltatásokat nyújtó vállalatunk balatonfüredi laboratóriumába munkatársakat keres, az alábbi pozícióba azonnali munkakezdéssel:

Elvárások:

  • végzettségek:
    • általános ápoló
    • általános asszisztens
    • laboratóriumi asszisztens
  • vérvételi gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • pontos, precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • megbízhatóság
  • jó munkabírás, terhelhetőség

Előnyök:

  • érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás
  • korábbi tapasztalat, hasonló munkakörben

Feladatok:

  • vérvétel
  • laboratóriumi vizsgálatok végzése, dokumentálása
  • vizsgálati minták átvétele
  • adatrögzítés
  • minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Synlab Balatonfüredi Laboratóriuma – Balatonfüred Szakorvosi Rendelőintézet, Csárda u. 1. Munkarend 4 vagy 8 órás vagy nyugdíj mellett részmunkaidős

Szakmai önéletrajzát a megpályázott pozíció és a fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre küldheti.

Helyek Veszprém
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő