www.cvonline.hu

Egészségügyi ügyintéző és szervező

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 8 napja lett aktiválva

munkatársakat keresünk teljes munkaidőbe.

Elvárás:

  • egészségügyi, szakmai végzettség

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Szervező, Ügyintéző
Egészségügy / Szociális ellátás > Egészségügyi laborasszisztens, Egészségügyi szakember, Orvos asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű