www.cvonline.hu

Egészségügyi tiszt

  • A hirdetés 364 napja lejárt

A Magyar Honvédség

foglalkozás- és katona-egészségügyi feladatok ellátására

EGÉSZSÉGÜGYI TISZTEKET

keres

  • egészségügyi főiskola

  • egészségügyi szervező, mentőtiszt, közegészségügyi-járványügyi felügyelő szak

  • egészségi-, fizikai-, pszichikai követelményeknek megfelelés

  • középfokú C” típusú nyelvvizsga (angol)

  • magyar állampolgárság

  • magyarországi lakhely

  • büntetlen előélet

     Egyéb elvárások:

  • felelősségvállalás

  • önállóság, határozottság

  • problémamegoldó képesség

  • elhivatottság

    Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • az állomány egészségügyi ellátása

  • szűrési feladatok koordinálása

  • a szervezet katonai szaktevékenységéhez kapcsolódó egészségügyi feladatok ellátása

  • közegészségügyi-járványügyi feladatok végrehajtása.

  • egészségügyi kiképzési feladatok végrehajtása

  • gyakorlatok, katonai rendezvények egészségügyi biztosítása.

    Amit nyújtani tudunk:

  • kiszámítható karrier szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében

  • felelősséget, teljesítményt elismerő versenyképes jövedelem

  • széles körű béren kívüli juttatási rendszer

  • kedvezményes étkezési lehetőség

  • tapasztalat szerzés lehetősége külföldi szolgálatban

    Munkavégzés helye: Szolnok, Várpalota, Debrecen, Veszprém, Szentendre

    Jelentkezés:    A szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével a munkavégzés helyének megjelölésével 2016. május 25-ig  az alábbi e-mail címre,