www.cvonline.hu

Egészségügyi tanácsadó

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 997345
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Most az egyik nemzetközi partnercégünkhöz keresünk egészségügyi tanácsadó munkatársat.

Feladatok:

  • Az egészségügyi tanácsadó vonalra beérkező telefonhívások szakszerű és pontos megválaszolása,
  • Egészségügyi esetek szakszerű, pontos felmérése
  • Egészségügyi ellátásszervezés partnereinknél, ügyfelek tájékoztatása
  • A szükséges adminisztráció pontos elvégzése
  • A napi munka mellett az egészségügyi szakmai ismeretek folyamatos frissítése

Elvárások:

  • aktív nappali vagy passzív tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú egészségügyi végzettség (orvosi, mentőtiszti vagy diplomás ápolói) illetve folyamatban levő orvosi tanulmányok
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Word)
  • Minimum középfokú (legalább társalgási szintű) angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Gyors reagálás, tanulási kedv, kreativitás

Munkaidő:  Hétköznapokon napi 12 órás munkavégzés
Kizárólag olyan diákok jelentkezését várjuk akik hosszútávon el tudja vállalni.

Előnyt jelent:

  • Magán-egészségügyi ellátásszervezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bérigény megjelölés
  • Felelősségteljes, önálló munkát egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalatnál
  • Jó légkört, folyamatos szakmai támogatást
  • Korrekt, versenyképes jövedelmet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!