www.cvonline.hu

Egészségügyi szakasszisztens

  • A hirdetés 314 napja lejárt

Magánklinikánk a Parlament szomszédságában található, melyet 1994-ben nyitottunk azzal a szándékkal, hogy kiemelkedő szakmai színvonalú egészségügyi ellátást nyújtsunk, megfizethető áron. A megbízható alapellátásra építkezve hoztuk létre háziorvosi szolgáltatásunkat, mely egyre nagyobb népszerűségnek örvend pacienseink körében. Büszkék vagyunk rá, ha pacienseink elégedetten gondolnak ránk, mert ezt tekintjük küldetésünknek.

Terápiás területek: bőrgyógyászat, fül-orr- gége, nőgyógyászat, komplett szülészeti ellátás, kardiológia, foglalkozás egészségügy, belgyógyászat, urológia, szemészet, ultrahang vizsgálatok háziorvosi szolgáltatás.

Feladatok:

  • ápolói feladatok önálló, teljes körű ellátása
  • EKG, vérnyomásmérés, vérvétel, stb.
  • orvosi asszisztencia ellátása
  • a területhez tartozó adminisztráció elvégzése
  • számítógépen adminisztrálja a betegek személyi adatait, anamnézisét
  • páciensekkel való személyes kapcsolattartás, a páciensek fogadása, irányítása, kompetenciának megfelelő betegtájékoztatás;
  • betegekkel kapcsolatos adminisztratív dokumentáció vezetése;
  • előírt higiénés szabályok betartásának biztosítása, ellenőrzése;
  • előkészítés és segédkezés vizsgálatokhoz és beavatkozásokhoz.

Elvárások:

  • felnőtt szakápoló (HÍD)
  • egészségügyi szakasszisztensi végzettség
  • MS Office gyakorlati ismerete (Word, Excel)
  • közép szintű angol nyelvtudás
  • háziorvosi és/vagy foglalkozás-egészségügyi szakasszisztens területen szerzett szakmai tapasztalat min. 1-2 év

Személyes tulajdonságok

  • Figyelem,
  • segítőkészség,
  • precizitás,
  • jó kommunikációs készség,
  • empátia,
  • ápolt, kulturált megjelenés

Munkavégzés helye: Budapest

További információ: Link megjelenítése

Jelentkezés: fényképpel ellátott önéletrajzzal.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol