www.cvonline.hu

Egészségügyi menedzser

  • A hirdetés 1140 napja lejárt

Magánklinika munkatársat keres

egészségügyi menedzser

pozícióra.

Elvárások:

  • egészségügyi végzettség, egészségügyi menedzseri szakirány vagy munkatapasztalat
  • jó szervező és probléma megoldó képesség
  • aktív angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • önállóság, precizitás, terhelhetőség
  • számítógép felhasználói szintű kezelése
  • 10 éves munkatapasztalat

Feladatok:

  • intézeti dokumentációk, naplók vezetése (ambuláns, szövettan, stb),
  • vizsgálati eredmények kezelése, archiválása (cytológia, szövettan, laborok, stb.),
  • a beavatkozások eredményességének nyomon követése, dokumentálása, statisztikák készítése,
  • a beteg forgalom koordinálása,
  • a vizsgálathoz és kezeléshez szükséges eszközök és anyagok megrendelése, utántöltése előkészítése
  • egyéb gyógyászati eszközök és anyagok utánpótlása,
  • betegdokumentáció archiválása,
  • a recepció működésének támogatása, rendjének fenntartása;

Amit kínálunk:

  • hosszú távú biztonságos munkahely
  • erős csapatszellem
  • igényes munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mailen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol