x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Egészségügyi ellátások koordinátora

Medicover  Zrt.-Egészségügyi ellátások koordinátora
Hozzáadva 2012.04.24.
Hirdetés azonosító: 390299
lejárt

A Medicover Zrt. Közép-Kelet-Európa legnagyobb nemzetközi – svéd többségi tulajdonú –

magán-egészségügyi szolgáltatója és ellátásszervezője.

Folyamatosan bővülő,

sikeres magyarországi csapatunkba új munkatársat keresünk:

heti 40 órás munkakörbe

Feladat:

Mobil szűrések és egészségnapok

  • Mobil foglalkozás-egészségügyi és egyéb szűrések, egészségnapok megszervezése és lebonyolítása
  • A szűrésekhez szükséges szakmai személyzet, kommunikációs és egyéb eszközök  és anyagok biztosítása
  • Igény esetén kimutatások, riportok készítése
  • Szakmai személyzettől beérkező számlák ellenőrzése és adminisztrálása

Üzemorvosi rendelők

  • Új üzemorvosi rendelők megnyitásának koordinálása
  • A  rendelők személyzetének és felszerelésének biztosítása, a  tevékenység folyamatos irányítása ,
  • A rendelőkhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Mobil szűrőbusz

  • Szűrőbusz menetrendjének beosztása
  • Szűrőbusz szakmai személyzetének és felszerelésének biztosítása
  • Javítási, karbantartási munkák megszervezése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése a vezető kérésére

Amit elvárunk:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • szervező és koordinátori feladatkörben eltöltött minimum két éves tapasztalat
  • kiváló szervezőkészség
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • megbízható, proaktív és önálló személyiség
  • kiváló tárgyalókészség
  • csapatjáték

Előnyt jelent:

  • FMCG vállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Egészségügyben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos továbbképzést
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét
  • Korrekt, versenyképes juttatási csomagot

Munkavégzés helye:

Budapest, 1037 Szépvölgyi Business Park

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével  kérjük, küldje az alábbiakban olvasható e-mail címre.

Budapest
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció, Egészségügy / Szociális ellátás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése