www.cvonline.hu

Egészségügyi diszpécser (egészségügyi végzettséggel)

  • A hirdetés 1322 napja lejárt

A Medicover Zrt. Közép-Kelet-Európa legnagyobb nemzetközi – svéd hátterű –
magán-egészségügyi szolgáltatója, egészségbiztosítója és ellátásszervezője.
Folyamatosan bővülő, sikeres magyarországi csapatunkba munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Egészségügyi diszpécser
(telefonos egészségügyi ügyfészolgálat)
 teljes- vagy részállásban

Fő feladatok:

  • Az egészségügyi tanácsadó vonalra beérkező telefonhívások szakszerű és pontos megválaszolása,
  • Egészségügyi esetek szakszerű, pontos felmérése
  • Egészségügyi ellátásszervezés partnereinknél, ügyfelek tájékoztatása
  • A szükséges adminisztráció pontos elvégzése
  • A napi munka mellett az egészségügyi szakmai ismeretek folyamatos frissítése

Amit elvárunk:

  • Egészségügyi végzettség vagy folyamatban levő tanulmányok,
  • Angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Word)
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Gyors reagálás, tanulási kedv, kreativitás

Előnyt jelent

  • Magán-egészségügyi ellátásszervezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, önálló munkát egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalatnál
  • Jó légkört, folyamatos szakmai támogatást
  • Korrekt, versenyképes jövedelmet

Munkavégzés helye:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük, küldje a lenti  e-mail címre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő