www.cvonline.hu

Egészségügyi call center operátor

  • A hirdetés 377 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő magyar cég, saját call centerébe keres magyar illetve szlovák anyanyelvű operátorokat.

Feladatkör, információk a munkahelyről

Szlovák nyelvű operátor feladatai lesznek:

  • orvosokkal való napi szintű kommunikáció és kapcsolattartás
  • az értékesítési és marketing stratégiának megfelelő termékismertetés
  • a gyógyszergyártó partnereink arculatának, üzletpolitikájának, marketing stratégiájának képviselete
  • a cégről való pozitív szakmai kép és az orvosokkal való kollegiális viszony kialakítása

Magyar nyelvű operátor feladatai lesznek:

  • orvosokkal és cégvezetőkkel való napi szintű kommunikáció és kapcsolattartás
  • kérdőív kitöltése telefonon keresztül
  • személyes interjú időpontok szervezése
  • telefonos rekrutáció

Elvárások:

  • szlovák nyelvű call center operátor esetén anyanyelvi szintű szlovák nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • empatikus, türelmes, nyitott személyiség
  • magabiztos fellépés
  • eredményorientált, önálló személyiség
  • elkötelezettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Szükséges végzettség

  • érettségi

További juttatások
Amit a cég nyújt:

  • versenyképes fizetés
  • dinamikus csapat
  • jó munkahelyi légkör

A munkavégzés helye: Debrecen

Munkaidő: teljes munkaidő

A fényképes magyar nyelvű önéletrajzot a fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk 2016. október 01-ig.

Helyek Debrecen
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő