www.cvonline.hu

Egészségügyi asszisztens

  • A hirdetés 930 napja lejárt

Az Optimum Látásjavító Lézerközpont

egészségügyi asszisztens

munkatársat keres!

Elvárások:

  • felsőfokú egészségügyi végzettség
  • angol és/vagy német nyelv középfokú ismerete (kommunikáció képes)
  • A szemészeti szakellátás területéhez kapcsolódó ismeretek
  • MS Office ismerete és rutinszerű használata
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség, kreativitás, team-munkára való alkalmasság, eredményorientáltság

Előny:

  • egészségügyi szakmai gyakorlat
  • szemészeti szakasszisztensi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, 100%-ig magyar tulajdonban álló vállalkozásnál
  • Versenyképes, teljesítményt ösztönző jövedelem
  • Minőségi munkavégzéshez szükséges feltételek
  • Hatékony, összetartó, célorientált fiatal csapat
  • Kiváló munkahelyi körülmények

A fényképes önéletrajzokat és motivációs leveleket az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér