www.cvonline.hu

Egészségügyi asszisztens

  • A hirdetés 958 napja lejárt

Budapesti magánrendelőbe keresünk 2 fő

egészségügyi asszisztenst

- érvényes működési engedély /EEKH/ és szakdolgozói kamarai tagság /MESZK/ elengedhetetlen. Munkavégzés heti 40 óra hétfőtől péntekig különböző műszakokban 8-20 óra között.

Feladat:

  • orvosok munkájának segítése
  • vérvétel, előkészítés szállításra
  • allergiatesztek felrakása, leolvasása
  • légzésfunkció végzése
  • időpontadás, telefonok, mailek kezelése
  • betegfogadás, számlázás
  • adminisztrációs feladatok (táblázatok vezetése)

Elvárások:

  • minimum középfokú egészségügyi végzettség
  • minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • számítógépes ismeretek
  • nagy teherbírás
  • önálló munkavégzés
  • precizitás és megbízhatóság
  • kommunikációs készség
  • ügyfélorientált szemléletmód

Előny pulmonológiai szakasszisztensi végzettség, angol nyelvtudás.

Dinamikusan fejlődő magánorvosi rendelőben változatos feladatok várják, ahol kamatoztathatja szakmai tudását, sokoldalúságát.

Jelentkezni kizárólag fényképes szakmai önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő