www.cvonline.hu

Egészségügyi Asszisztens

  • A hirdetés 1010 napja lejárt

ÁLLÁSLEHETŐSÉG

A több mint egy évtizedes Swiss Medical Services Kft. pár fős vállalkozásból nőtte ki magát Magyarország egyik legnagyobb magyar tulajdonú magán-egészségügyi szolgáltatójává. Telephelyeink számának növekedése folyamatos, lelkes és lendületes szakmai csapatunk állandóan bővül.

Mottónk: Szakértő Gondoskodás. Mindenre van megoldásunk.

Szakorvosi csapatunk tevékenységét segítő munkatársakat keresünk alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Szakrendelések szakasszisztensi illetve ápolói feladatok önálló, teljes körű ellátása
  • Ügyfélszolgálati részfeladatok ellátása
  • Egészségügyi vizsgálatok (vérvétel, EKG stb.) önálló elvégzése
  • Munkaköri alkalmassági vizsgálatok szervezése, vizsgálatok elvégzésében az orvos segítése

Elvárások

  • Középfokú, OKJ-s végzettség; diplomás ápolói végzettség előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás előny
  • Ügyfélközpontú attitűd
  • Jó kommunikációs készség
  • jó szervezőképesség
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat előny
  • Egészségügyi ellátásban szerzett tapasztalat; magán egészségügyben szerzett tapasztalat előny
  • Foglalkozás-egészségügy területén jártasság előny
  • Sürgősségi betegellátásban szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • piaci átlag feletti jövedelem
  • lelkes és lendületes csapat
  • modern, minőségi munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését: szakmai önéletrajzát – fizetési elvárásával és munkába állásának legkorábbi idejének megadásával - a hirdetés referenciaszám jelölésével kérjük, az alábbi e-mail címre küldje!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol