www.cvonline.hu

Egészségügyi asszisztens

  • A hirdetés 351 napja lejárt

Debrecenben fogyatékos gyermekeket ellátó intézmény felvételt hirdet teljes munkaidőre vagy hat órára

egészségügyi asszisztens

munkakörre, augusztusi kezdéssel.

Feladatai közé tartozik a járóbeteg szakrendelések teljes körű adminisztrációja és az ehhez kapcsolódó egészségügyi tevékenységek

ellátása.

Feltételek:

  • szakmai tapasztalat
  • számítógépes ismeretek
  • érvényes működési nyilvántartási kártya

Amit nyújtunk:

  • bérezés az egészségügyi bértábla alapján
  • cafeteria (Erzsébet utalvány, munkaruha)
  • heti öt napos nappali munkarend

 Pályázat részeként benyújtandó: szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló okiratok másolata.

A pályázat benyújtandó: az alábbi email címen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő