www.cvonline.hu

Egészségügyi asszisztens

  • A hirdetés 678 napja lejárt

Magán orvosi/mozgásszervi központunk bővülő csapatába keres

kollégát.

Feladatok:

  • orvosok munkájának támogatása
  • páciensek fogadása, tájékoztatása, számlázás
  • időpont előjegyzések koordinálása személyesen vagy telefonon
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • eszközpark karbantartásáért felelős partnerekkel kapcsolattartás

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett 3 éves tapasztalat
  • egészségügyi középfokú végzettség
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • magára és munkájára igényes személyiség
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • ügyfél orientált gondolkodásmód
  • terhelhetőség, rugalmas időbeosztás
  • pozitív, nyitott személyiség

Előnyök:

  • további idegen nyelvek ismerete
  • felhasználói szintű Office ismeretek
  • értékesítői szemlélet

Amit kínálunk:

  • lendületes, fiatal csapat
  • versenyképes fizetés
  • igényes munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Munkaidő: 8 óra

Kérjük, amennyiben minden feltételnek megfelel, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol